Протезування зубів фото

Дивіться також опис наших послуг з протезування зубів.

Вініри

Виниры: до установкиПротез после установкиКоли колір зуба або поверхня емалі тьмяніють з часом і власника не влаштовує посмішка, можна зробити покриття так званою штучною емаллю, вініром. Вініри – це тонкі керамічні накладки, які виготовляються за формою зуба. Кераміка стійко утримує колір, блиск, зберігаючи ефект посмішки. Мінус — не можна здійснюваті сильний механічний вплив, відкусуючи щось тверде, а в випадку, коли зуб надто темний, його необхідно попередьно відбілити.

Безкаркасна кераміка

Зубы до установки безметалловой керамикиЗубы после установки безметалловой керамикиМожна досягти такої природньості штучних зубів, щоб коронки світилися через проникаюче світло й були прозорими, як живі зуби. Каркас, який не має всередині металу, дозволяє світлу вільно проходити через кераміку, и в цьому випадку з’являється так званий “ефект опалесцентності”, імітації живого зуба.

Кераміка з використанням оксиду цирконію

Керамика с использованием оксида циркония, до установкиКерамика с использованием оксида циркония, после установкиПрекрасна технологія! Зліпок зуба сканується лазером з допомогою комп’ютера, створюється його віртуальна модель. З допомогою отриманої моделі створюється каркас з оксиду цирконію. Це надзвичайно міцний, легкий и майже прозорий матеріал, який має колір природніх зубів.

При цьому досягається ідеальна точність прилягання кераміки до Вашого зуба!
Оксид цирконію не вступає в хімічні реакції з реагентами слюни й їжі, та поява окислів повністю виключена, тому про подразнення краю ясен можна не хвилюватися. Край коронки світлий та не має під яснами темних металевих полосок. На світлому каркасі сяюча кераміка виглядає дуже красиво!

Імплантати

Имплантаты до установкиИмплантаты после установкиЗадежно від виду коронок які застосовуються і типу їх конструкцій коронка може закріплюватися гвинтом до частини імплантату яка на поверхні або встановлюватися на цемент. На її поверхню напиляеться шар низькотемпературної кераміки з високим коефіціентом стирання, наближеним до стійкості емалі живого зуба.

Є питання, хочете записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ з протезування зубів? Телефонуйте за номером +38 066 196 87 93