Стоматологічна клініка “ЕЛІТ-ДЕНТ” у місті Суми

Здорову успішну людину можна впізнати за посмішкою, а красу та гармонію до неї привносять здорові зуби.

Завітавши до нашої стоматологічної клініки, яка насправді – одна з найкращих у місті Суми, Ви на практиці дізнаєтеся про те, що таке «стоматологія без болю», адже наше обслуговування базується на використанні сучасного обладнання найкращих європейських виробників та професіоналізмі фахівців, лікарів-стоматологів.

Жителям міст найближчих до Сум областей:

  • Полтавська область
  • Сумська область
  • Чернігівська область

ми пропонуємо послугу стоматологічний туризм,  скористайтеся формою для звязку , щоб дізнатися переваги програми та особливості економії.

Стоматологическая клиника "ЭЛИТ-ДЕНТ" в городе СумыКредо нашої клініки полягає в тому, що ми не просто робимо свою роботу, а намагаємося робити її з любов’ю до кожного з Вас і з любов’ю до своєї професії. Ми щиро прагнемо максимально швидко та якісно допомогти Вам вірішити Ваші стоматологічні проблеми.


Медичний прийом в нашій клініці ведуть кваліфіковані спеціалісти, тому Ви та Ваше здоров’я – завжди в надійних руках. Сучасні стоматологічні установки, обладнання та багатий досвід роботи нашого персоналу дозволяють повноцінно вікористовувати найновіші досягнення і технології світової стоматології.

Різноманітна система знижок та уважне обслуговування працюють на головну мету – задоволення пацієнтів і Ваші сяючі посмішки, що світяться впевненістю та гармонією життя.

Клініка прогресивних технологій стоматології в Сумах пропонує максимальний вибір стоматологічних послуг – до найбільшого ступеня складності.

  • Наша стоматологія – це акцент на мікроінвазивну терапію, найбільш бережну та м’яку в місті Суми.

Лікування зубів

Лікування карієсу і пульпіту, художня реставрація зубів і вирішення будь-яких проблем ротової порожнини – тепер практично безболісна процедура.

Мы займаємося”безнадійними” зубами. Сучасні матеріали, які ми використовуємо, дозволяють відновити хворі тканини зуба, а також пошкоджені, та вберегти зуби від подальшого руйнування.

  • Пародонтологія – наука про профілактику ясен та лікування їхніх захворювань.

Клиника прогрессивных технологий стоматологии в Сумах

Досить часто ми  уважні тільки до зубів, не кажучи вже про те, що звертаємося до лікаря тільки в критичних випадках.  Не можна ігнорувати догляд за яснами та  профілактику. Здорові ясна – це головна умова для хорошого здоров’я Ваших зубів. Стоматологи нашої клініки прогресивних технологій професійно порадять Вам, що краще робити для догляду за порожниною рота і нададуть вибір заходів для комплексного лікування.

Хірургічне втручання призначається нами для пацієнтів дуже рідко. Основна задача нашої стоматології – збереження зубів, і нами використовуються в цьому сенсі всі існуючі можливості. Але бувають випадки, коли зберегти зуб неможливо. Таке найчастіше трапляєьтся через несвоєчасне звертання до лікаря-стоматолога. А також через проблеми іншого характеру в ротовій порожнині, які потребують хірургичного втручання. При неможливості цього уникнути, наші лікарі професійно й безболісно видаляють зуб і прослідкують за процессом швидкого заживления лунки.

Стоматологія в Сумах швідко розвивається. Нові технології лікування і протезування зубів стрімко освоюються, застосовуються новітні матеріали конструкції. Як матеріали для протезування ми пропонуємо своїм клієнтам цільнокерамічні пресовані та фрезовані коронки (по CAD-CAM технології), вініри та люмініри, сплавні металокерамічні коронки, бюгельне протезування зубів на прихованих замках, а також протезування на імплантантах.

Найновіші брекет-системи, які ми використовуємо в клініці, дають можливість виправляти прикус навіть у найскладніших випадках. Тепер легко вирішуються проблеми з прикусом і у дорослих, тоді як раніше вважалося можливим проводити таку процедуру тільки для дітей і підлітків.

  • Естетична стоматологія.

Пріоритетним напрямком роботи наших спеціалістів була й залишається художня реставрація зубів, а також профілактична стоматологія, відбілювання зубів та прикрашання їх стразами, дорогоцінними та напівдорогоцінними каменями.

Приватна стоматологія в місті Суми а саме наша клініка прогресивних технологій приділяє максимум уваги красі, здоров’ю та естетиці зубів.

  • Відбілювання зубів.

На даний моемент – це один із найбільш популярних типів стоматологічних дій на сьогоднішній день. Ефективне, безпечне відбілювання зубів зможе провести виключно професійний стоматолог з допомогою новітнього обладнання. Записавши Вас на стоматологічний прийом, Вам запропонують різні види освітлення емалі зубів і покажуть можливий кінцевий результат будь-якого з запропонованих видів відбілювання. Ми знаходимося в місті Суми й тут наша клініка проводить прикрашання зубів дорогоцінними й напівдорогоцінними каменями та стразами. Це надасть особливого шарму й родзинку Вашій посмішці та особистості.

  • Дитяча стоматологія.

Дитяча стоматологія міста Суми представлена достатньо бідно, і наша клініка – одна з небагатьох, де пропонуються найкращі послуги дитячої стоматології. Досить часто діти змушені звертатися за допомогою до стоматолога й найбільша проблема виникає зі страхом. Ви й Ваші діти будете почувати себе у нас спокійно, адже дитячій стоматології ми приділяємо велику увагу. Стоматологія без болю – такий наш основной принцип, а він особливо важливий при лікуванні дітей. Стоматология для беременныхСучасне обладнання, яскраві та вигадливі дитячі пломби, уважність нашого персоналу залишать казкові враження у Вашої дитини, зроблять медичний прийом цікавим і зовсім не страшним.

Всі знають, що під час вагітності слід уникати прийому більшості лікарськіх препаратів, и в цьому випадку болючий зуб стає катастрофою. Але тільки не в нашій стоматології! Передові методи лікування зубів без болю не потребують використання знеболюючих ліків. Наше лікування не нашкодить ні Вам, ні Вашій маленькій дитині.

Одне з найцікавіших напрямків для клієнтів нашої клініки – це стоматологічний туризм. Запрошуємо мешканців міст: Білопілля, Конотоп, Хмелів, Ромни, Бобрик, Недригайлів, Лебедин, Гадяч, Зеньків, Опошня, Котельва, Буринь, Бахмач, Ічня, Прилуки, Тростянець, Охтирка, Краснопілля, Богодухів, Золочів, Миргород, Червонозаводське, Лохвиця, Борзна, Ніжин приїхати до нас і переконатися в якості й економії лікування зубів!

Цей сайт – своєрідна візитна картка з точною, достовірною інформацією про всі типи робіт, які проводить наша  клініка передових технологій в стоматології. Ми впевнені, що він стане помічником у питаннях збереження Вашої здорової, красивої посмішки й Вашого хорошего настрою.

Стоматологічна клініка «Еліт-Дент» – це найкраща сімейна стоматологія у місті Суми!

З повагою, Ваш стоматолог!