Встановлення зубних коронок дітям в Сумській області

Что делать, если мешает пломба | Стоматология "Ле Дент"

Незважаючи на те, що ви можете асоціювати зубні коронки зі звичайними стоматологами, дитячі стоматологи також широко використовуватимуть цей інструмент, коли вони потрібні для правильного розвитку посмішки вашої дитини.

Що таке зубні коронки?

Зубні коронки – це матеріал з нержавіючої сталі, який має форму зуба. Ці зубні коронки діють як ковпачки для пошкодженого зуба.

Навіщо комусь потрібна зубна коронка?

Причина, по якій вам потрібна зубна коронка, полягає в тому, що коли в зубі була особливо погана порожнина і була необхідна реанімація кореневого каналу (або пульпотомія) , зубна коронка буде використана для захисту зуба та посмішки. Під час проходження кореневого каналу дитини або роботи з особливо серйозною порожниною, форма зуба буде просвердлена та виголена через порожнину. Таким чином, це залишає зуб деформованим.

Коронка допоможе накрити зуб, відновити його первісну форму, а також захистити його від подальших бактерій і карієсу .

Ви можете запитати: «якщо молочні зуби все одно випадають, навіщо нам ставити коронку?». Ну, це дуже поширене запитання, і ми написали цілий посібник для батьків про те, чому їм усе ще потрібно пломбувати карієс і лікувати молочні зуби так само важливо, як і дорослі зуби.

Кілька коротких причин, чому вам знадобиться корона:

  • Захищає зуб від подальшого руйнування
  • Забезпечує правильну посмішку завдяки підтримці правильної форми зубів
  • Зберігає правильну форму зубів для їжі

Щоб справді отримати чітке розуміння, радимо вам прочитати наш посібник про те, чому вам слід обов’язково заповнювати карієс у молочних зубах.

Як довго прослужать зубні коронки?

Зубні коронки, особливо з нержавіючої сталі, призначені для дітей, поки не з’являться їхні дорослі зуби. Вони надзвичайно довговічні та ефективні для запобігання подальшому гниттю. Ці зубні коронки з нержавіючої сталі повинні ефективно прослужити вашій дитині, поки молочний зуб не випаде та не з’явиться постійний.

Який процес отримання зубної коронки?

З зубними коронками працювати швидко і легко. Матеріал є пластичним і дозволяє вашому дитячому стоматологу легко швидко закрити будь-який зуб за одне відвідування. При встановленні зубної коронки процес зазвичай відбувається наступним чином:

Видалення карієсу: коли кореневий канал у дитини завершено на зубі, зуб втратив значну частину своєї форми та структури.

Підготовка: щоб налаштувати зубну коронку, зуб буде виголений до такої форми, щоб зубна коронка легко встановлювалася зверху.

Підгонка: після того, як зуб виголений, на зуб дитини встановлюється готова срібна коронка, щоб знайти правильний розмір.

Застосування: після того, як буде знайдено правильний розмір, коронка встановлюється на зуб і цементується за допомогою спеціального стоматологічного цементу, який утримуватиме коронку на зубі.

Якщо ваша дитина має проблеми з зубами, запишіться в клініку «Brilliant Smile» і ми обов’язкового вам допоможемо.

Телефон для запису на консультацію: +380661968793.