Зубні вініри в м.Суми

Виниры на зубы Винница цена отзывы, фото до и после - Stomaline

Зубні вініри часто розглядаються як косметичний засіб. Вініри можна використовувати, щоб зробити зуби білішими, приховати плями або покращити рівність. Однак, вони також мають додаткові переваги та можуть допомогти збільшити тривалість життя ваших зубів за умови правильного використання. Чудова перевага вінірів у тому, що вони практично неінвазивні та вимагають лише кількох коротких візитів до місцевого стоматолога.

Що таке вініри?

Вініри – це, по суті, фасади, які прикріплюються до передньої частини зубів. Цей процес дозволяє замаскувати будь-які пошкодження передньої частини зуба, змінюючи при цьому його колір і зовнішній вигляд. Загальний ефект можна порівняти з прикріпленням накладного нігтя до пальця. Як додаткова перевага, вініри також можуть захистити передню частину зуба від травм, плям або нальоту.

Таким чином, вінір працює дуже подібно до зубної коронки . Однак велика різниця полягає в тому, що в той час як зубна коронка підходить навколо зуба, що залишився, як ковпачок, вінір просто кріпиться спереду. Це робить його більш доступним і універсальним методом лікування для пацієнтів, які не заперечують, що покрита лише передня частина зуба. Яка процедура найкраща для вас, залежатиме від поточного стану здоров’я ваших зубів, і це те, що слід обговорити зі своїм стоматологом.

 

Як працюють зубні вініри?

Якщо ви шукаєте зубні вініри в м.Суми, відвідайте стоматологічну клініку «Brilliant Smile». Ми пропонуємо першокласні послуги з виготовлення зубних вінірів у регіоні та пишаємося всім, що ми робимо. Ми віримо, що це дійсно видно, і за нас є тисячі щасливих пацієнтів.

Коли ви заїдете, ми перше, що зробимо, це підготуємо зуб, видаливши невелику кількість емалі з поверхні. Ми також обговоримо використання анестетика та те, як ви хочете, щоб виглядала ваша остаточна зміна посмішки. Далі ми виготовимо модель ваших зубів, на основі якої буде виготовлено вініри. Після цього нам знадобиться приблизно два тижні, щоб отримати ваші нові вініри з лабораторії, і ми будемо готові приступити до роботи.

Останньою частиною процесу є зчеплення зубів, яке назавжди закріплює вінір на місці. По-перше, ваші зуби будуть ретельно очищені. Потім до шпону буде додано цементний клей, перш ніж він міцно закріпиться. Це настільки швидкий і безболісний процес, що його можна зробити навіть під час обідньої перерви.

Зробіть перший крок до ідеальної посмішки зі зубними вінірами!

Вініри – один із найкращих і найпростіших способів покращити свою посмішку. Команда експертів-стоматологів клініки «Brilliant Smile» можуть допомогти вам перетворити вашу посмішку з мінімальними витратами часу, інвестицій або клопоту.

Зателефонуйте нам за номером +380661968793 вже сьогодні!