Як ваша зубна щітка впливає на здоров’я ротової порожнини. Стоматологія Суми

Переваги натуральних щіток із бамбука | Greentalk

Чищення зубів є невід’ємним аспектом повсякденної роботи та значно впливає на гігієну порожнини рота. Тому багато людей звертають увагу на те, якою зубною щіткою користуються, на процес чищення зубів і на те, як уникнути істотних помилок.

Важливість правильної техніки чищення зубів

Правильне чищення зубів може покращити здоров’я ротової порожнини та запобігти прилипанню зубного нальоту або захворювань ясен. Нехтування гігієною порожнини рота може призвести до захворювання ясен, карієсу або втрати зубів і накопичення нальоту.

Якщо на ваших зубах накопичується зубний наліт, його неможливо видалити за допомогою зубної щітки, то у таких випадках необхідно звернутися до професіоналів це потребує уваги стоматологів. Стоматологи рекомендують використовувати зубну пасту з фтором і чистити зуби двічі на день м’якою зубною щіткою. Крім того, ви повинні міняти зубну щітку кожні три-чотири місяці .

Поширені помилки, яких слід уникати під час чищення зубів

Під час чищення зубів люди роблять кілька помилок. Ось деякі з поширених помилок, про які вам слід знати:

Занадто жорстке чищення зубів або використання жорсткої зубної щітки: використання м’якої зубної щітки є життєво важливим, щоб уникнути зношування зубів і ясен. Крім того, електричні зубні щітки вважаються дуже ефективними для запобігання утворенню нальоту.

Використання зубної пасти з абразивними хімічними речовинами та текстурою: найкраще використовувати зубну пасту з фтором.

Нехтування язиком: нехтування язиком під час чищення може спричинити неприємний запах із рота та залишити мікроби у роті. Коли чистите зуби, завжди чистіть язик, щоб зменшити кількість мікробів у роті.

Поради щодо підвищення ефективності вашої зубної щітки

Існують різні способи переконатися, що ваша зубна щітка забезпечить вам найкращу гігієну порожнини рота.

  1. Регулярно міняйте зубну щітку

По-перше, вам слід регулярно міняти ручну або електричну зубну щітку. Рекомендується замінювати їх кожні три-чотири місяці. Фахівці-стоматологи кажуть, що вам слід замінити щетину, коли вона зношується і стає жорсткою .

  1. Чистіть і зберігайте свою зубну щітку належним чином

Хоча ваша зубна щітка все ще в хорошому стані, догляд за нею має важливе значення для здоров’я ротової порожнини. Не зберігайте зубну щітку поруч з іншими та тримайте її подалі від унітазу. Також використовуйте дозатор зубної пасти та завжди очищайте кришку та тримач зубної щітки. Регулярно дезінфікуйте зубну щітку, опускаючи щетину зубної щітки під гарячу проточну воду . Понад усе, не діліться своєю зубною щіткою з іншими.

  1. Використовуйте засоби гігієни порожнини рота

Крім зубної щітки, вам слід подумати про інші необхідні інструменти для гігієни порожнини рота. Зубна нитка – один із найнеобхідніших інструментів у вашому арсеналі. Зубна нитка необхідна для ретельного очищення зубів, і це слід робити принаймні раз на день. Жувальні палички також є добре відомим інструментом, і дослідження інструментів для гігієни порожнини рота показали, що вони можуть бути кращими для очищення зубного нальоту, ніж зубні щітки.

Чищення зубів – це те, про що ви не помічаєте або поспішаєте вранці, але основа гарної гігієни ротової порожнини та яскравої посмішки полягає в чищенні зубів двічі на день принаймні 2 хвилини. Зв’яжіться з нами , щоб записатися на прийом і дізнатися більше про збереження здоров’я порожнини рота.

Запис на консультацію: +380661968793.