Відбілювання зубів. Стоматологія м.Суми

Переваги та недоліки лазерного відбілювання зубів: 9 фактів, які потрібно  знати

У клініці «Brilliant Smile»  наші пацієнти часто запитують про відбілювання зубів. Дійсно, згідно з опитуванням, коли респондентів запитали: «Що б ви найбільше хотіли покращити у своїй усмішці?», то найпоширенішою відповіддю було: «Біліші та яскравіші зуби».

Ваша посмішка справляє миттєве враження на людей, яких ви зустрічаєте. Якщо ви збираєтеся відбілити зуби, ось 5 фактів, які ви повинні знати.

5 фактів про відбілювання зубів, які ви повинні знати

  1. Як зуби змінюють колір?

Є кілька різних причин того, що ваші зуби можуть змінити колір. Як правило, вживання певної їжі та напоїв змінює колір ваших зубів. Вживання червоного вина, кави або чаю забарвлює зуби. Ці напої містять пігменти, які прикріплюються до  зубної емалі . Смола та нікотин, що містяться в тютюнових виробах, утворять коричневі та жовті плями.

Час також відіграє важливу роль. З віком зовнішня емаль наших зубів тоншає, а жовтуватий дентин, що лежить під нею, стає більш помітним.

Деякі ліки також можуть спричинити зміну кольору зубів, зокрема деякі антигістамінні препарати, антибіотики, ліки від високого кров’яного тиску або хіміотерапія.

  1. Як працює відбілювання зубів

Відбілювання зубів  – це процес відбілювання за допомогою перекису водню або перекису карбаміду. Відбувається реакція окислення, яка руйнує барвники.

  1. Варіанти відбілювання зубів

Професійне відбілювання зубів у стоматолога – це найшвидший і безпечний спосіб відбілити зуби. Під наглядом вашого стоматолога використовується більша концентрація відбілюючих засобів. Ваші ясна захищені від впливу цих агентів, оскільки інакше вони можуть бути пошкоджені процесом. Крім того, для покращення лікування можна використовувати спеціальне світло або лазер. Зазвичай це займає менше 90 хвилин і може відбілити зуби до 10 відтінків.

У Kirkland Family Dentistry ми використовуємо спеціальний м’який продукт, який освітлює ваші зуби на кілька відтінків за один короткий візит. Наші професійні послуги з відбілювання зубів усувають багаторічні плями за один сеанс. Існують також варіанти домашнього використання. До них відносяться нижчі концентрації відбілювачів, які зазвичай наносяться на лотки або смужки, які прилипають до ваших зубів. Ці продукти діють, але набагато менш ефективні, ніж процедури, які пропонуються в кабінеті вашого стоматолога.

Смужки для відбілювання зубів

Відбілюючі смужки є менш дорогою альтернативою відбілюванню зубів, яку можна використовувати вдома. Вони складаються з тонкої смужки матеріалу, покритого гелем на основі перекису водню. Найкращі результати досягаються, якщо носити смужки по 30 хвилин двічі на тиждень протягом 14 днів.

Якщо у вас неправильно розташовані зуби, у вас можуть виникнути проблеми з відбілюючими смужками. Оскільки вони були розроблені для людей із ідеально прямою посмішкою, будь-які зуби, що перекриваються або точені, можуть призвести до появи дивних плям, які не були оброблені. Або у вас можуть виникнути проблеми з правильним заклеюванням смужок.

Лотки для відбілювання зубів

Відбілюючі лотки є дорожчим способом відбілювання зубів, але можуть бути ефективнішими, ніж  відбілюючі смужки  або зубні пасти. Ви наповнюєте лоток відбілюючим гелем і носите лоток від 30 хвилин на день до ночі протягом кількох тижнів.

У безрецептурних наборах лотків для відбілювання часто є лотки, які погано прилягають до ваших зубів і їх незручно носити. Якщо ваш стоматолог запропонує таку опцію, він може індивідуально створити відбілюючі лотки відповідно до ваших зубів, що дозволить вам використовувати менше гелю та мати більш зручну посадку.

Зубні пасти та ополіскувачі для відбілювання зубів

Відбілюючі зубні пасти легко доступні. Вони містять м’які абразиви, які можуть видалити поверхневі плями. Ці продукти відрізняються від відбілювачів тим, що вони не змінюють колір зубів. Вони лише допомагають видалити плями з поверхні зубів.

Найдешевший спосіб відбілювання зубів, відбілюючі зубні пасти та ополіскувачі прості у використанні, оскільки ви просто замінюєте зубну пасту своєю звичайною зубною пастою. Однак зубні пасти та ополіскувачі вимагають більше часу, щоб досягти ефекту, і відбілюють зуби лише на один або два відтінки. Результати також не зберігаються так довго, як деякі інші методи відбілювання зубів.

  1. Відбілювання зубів діє не на всіх зубах

Як правило, жовті зуби відбілюються добре, коричневі кольори – набагато гірше, а сірі чи фіолетові тони можуть взагалі не реагувати. Також, може бути відсутність реакції на відбілюючі засоби, якщо зміна кольору є результатом прийому ліків або травми зуба.

Крім тго, якщо у вас є коронки, пломби, капи або вініри, вони не реагуватимуть на відбілювання.

  1. Можливі побічні ефекти відбілювання зубів

Найпоширенішим побічним ефектом використання відбілюючих засобів є підвищена чутливість зубів. Це відбувається, коли відбілюючий засіб проникає в емаль і дратує зубний нерв. Ефект короткочасний, і ви можете спробувати застосування ще раз, коли ефект пройде.

Не забувайте дотримуватися вказівок на етикетці або проконсультуйтеся зі своїм стоматологом щодо використання продуктів у домашніх умовах, оскільки надмірне використання може пошкодити ясна або зубну емаль.

 

Ми завжди рекомендуємо поговорити зі своїм стоматологом перед початком процесу відбілювання зубів. Ваш стоматолог зможе порадити вам, чи вартий процес, враховуючи конкретний стан (і колір) ваших зубів.

Якщо у вас виникли запитання або потрібна додаткова інформація, зв’яжіться з нами за номером +380661968793.